HAKKIMIZDA

12.12.2006 tarihinde Nevşehir Meteris meydanında eğitime başladık. Daha modern ve konforlu bir ortamda eğitim verebilmek için Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan ve eski Göreme Oteli olarak bilinen Office Göreme 6.katına taşındık. Deneyimli ve işinin uzmanı usta öğreticilerimiz ile hem teorik dersleri hem de direksiyon eğitimi vermeye devam ediyoruz. Son model araçlar ile direksiyon eğitimi veriyoruz. Aynı zamanda direksiyon öğretmeni eşliğinde tüm kursiyerlerimize bire bir simülatör eğitimi veriyoruz. Kursiyerimiz simülatör eğitimini tamamladıktan sonra akan trafikte direksiyon eğitimine başlamaktadır. Bugüne kadar yaklaşık 6.000 kişiye sürücü belgesi verdik. İsteyen adaya ayrıca özel direksiyon dersi verilmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sürücü Kursu sektöründe kalite; eğitim kurumunun adaylarına sunduğu hizmet ile beraber aday ihtiyaçları karşılayabilme yetenekleridir. Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetidir. Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacağını mutlaka belirlemesi birinci koşuldur. Bu sebeple Özatılım Sürücü Kursu Eğitim Kurumları’nın kalite yönetimi, aday beklentilerinin karşılanmasını hedefleyen, ekip çalışması gerektiren, kurumda çalışan tüm birimlerin geliştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışıdır. Bu sistem ışığında belirlenen kalite politikamıza bağlı olarak da Özatılım Sürücü Kursu hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmemek adına, tüm bilgi birikim ve deneyimini değerli adaylarına sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Sürücü eğitimini; üst düzeyde, kaliteli bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, sürücü eğitimi alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sürüş ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek 7 adet son model eğitim araçlarımız ve 9 kişilik uzman eğitimcilerimiz ile hizmet vererek sürücü adayının en iyi şekilde yetişmesine katkıda bulunmak.

VİZYONUMUZ

Sürücü adaylarımızın sürücü belgesi ile ilgili tüm gereksinimlerini karşılamak. Kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimi sağlamak ve eğitim tecrübelerimizi adaylarımız ile paylaşmak. Sürücü adaylarımızın memnuniyetini sistemli olarak izlemek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirmekte kullanmak. Kaliteli bir eğitime imkan sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği ve tercih ettiği kurum olmak. Deneyimli ve uzman kadromuzla hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırabilmek için sürekli çalışmak. Sürücü eğitimine getirdiğimiz yeniliklerle öncü kurum olabilmek yolunda tüm bilgi, birikim ve tecrübemizi kullanmak.